Rondleiding Demoltion Day 2026

Rondleiding Demolition Day

 

Demolition Day is een dag voor het hele gezin, waarbij jong en oud kennis kan maken met ons mooie vak. Dit jaar mogen we u uitnodigen op een bijzonder project, namelijk het voormalige Bethanië gebouw. De karakteristieke complexen aan de Ettenseweg 97 worden gerestaureerd, verduurzaamd en het terrein zal landschappelijk worden ingericht. Tijdens deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van diverse slooptechnieken, waarbij vakmanschap en precisie nodig zijn.

 

Datum: zaterdag 19 september 2026
Locatie: Luwendal aan de Ettenseweg 97 in Rijsbergen

Demolition Day 19 september 2026

Welkom bij Gebroeders Snellen Ruimtemakers op Demolition Day!

Tijdens onze interactieve open dag tonen onze medewerkers diverse slooptechnieken, waarbij je zelf ook dingen uit kunt proberen.
Op onze slooplocatie zijn er ook leuke activiteiten voor de kinderen te beleven.

 

Locatie

De locatie die wij openstellen op zaterdag 19 september 2026 is Luwendal aan de Ettenseweg 97  in Rijsbergen. Deze locatie is in de regio beter bekend als Bethanië.

Bekijk onze producten en bestel direct.

Adres circulaire hub

Hellegatweg 7a

4891 ST Rijsbergen

Nederland

Openingstijden
  • Maandag t/m Vrijdag:
    09:00 t/m 17:00
  • Zaterdag & Zondag:
    Gesloten

© 2020 – tweedehandsmaterialen